Lokalizacja

Hotel Antares położony jest w Gdyni przy ul. Komandorskiej 59 w niewielkiej odległości od centrum miasta, obwodnicy Trójmiejskiej oraz w sąsiedztwie terminalu promowego. 

Znajdujemy się w sąsiedztwie drogi wyjazdowej do Szczecina i na Półwysep Helski. Niedaleko stąd do centrum miasta i morza. Lokalizacja w drugiej linii zabudowy od głównej arterii komunikacyjnej Trójmiasta Gdańsk - Sopot - Gdynia to z jednej strony łatwy dojazd, a z drugiej ciche otoczenie, zapewniające Państwu spokojny wypoczynek. Do centrum Gdyni można dojechać zarówno komunikacją miejską, jak i samochodem w 10 minut. 

Orientacyjne odległości:

 • Obwodnica - 0,5 km
 • Centrum miasta Gdynia – 3,5 km
 • Terminal promowy Stena Line (promy z Gdyni do Karlskrony) - 3,5 km
 • Hala Sportowo-Widowiskowa "Gdynia" - 4,9 km
 • Centrum handlowe Riviera - 4,6 km
 • Port Lotniczy im. Lecha Wałęsy Gdańsk - 26,3 km
 • Sopot - 9 km
 • Gdańsk - 21 km
 • Malbork - 80 km
 • Hel - 73 km
 • Kaszuby - 30 km
 • Finnlines Polska (rejsy z Gdyni do Helsinek) - 5,4 km

Dogodne usytuowanie hotelu ułatwia szybkie dotarcie nie tylko do Gdańska, Sopotu, na Kaszuby, czy na Półwysep Helski, ale także np. do szwedzkiej Karlskrony.

Dojazd samochodem:

Jadąc z Gdańska: główną arterią komunikacyjną kierujemy się na Sopot, Gdynię i Szczecin. Przejeżdżamy ulice: Grunwaldzką - Gdańsk, Al. Niepodległości - Sopot i Al. Zwycięstwa - Gdynia. W Gdyni kierujemy się na Szczecin i na ul. Morską. Po prawej stronie mijamy Dworzec Gdynia Główna (ul. Śląska i Morska) cały czas prosto - kierunek na Szczecin i na początku ul. Morskiej za Akademią Morską na drugich światłach (na wysokości marketu Kaufland) należy skręcić w lewo, następnie w prawo do ulicy Komandorskiej.

Jadąc z Gdańska (Łodzi): obwodnicą kierujemy się na estakadę Kwiatkowskiego, jest to zjazd z obwodnicy na Gdynia Oksywie, Gdynia Obłuże, Port. Jadąc estakadą Kwiatkowskiego kierujemy się na Centrum, dojeżdżamy do świateł, na których skręcamy w prawo w ulicę Morską. Następnie jedziemy prosto ok. 200 metrów (na wysokości marketu Lidl) na światłach należy skręcić w prawo.

Dojazd z estakady Kwiatkowskiego do hotelu zajmuje zaledwie 5 min.

Jadąc z Wejherowa: główną arterią komunikacyjną w kierunku Gdańska, cały czas prosto, należy przejechać pod estakadą Kwiatkowskiego i po 200 metrach, na światłach (na wysokości marketu Lidl) skręcić w prawo.

Dojazd pociągiem:

Wysiadamy z pociągu na stacji Gdynia Główna, następnie można dojechać do hotelu wieloma autobusami i trolejbusami. 

Dojazd autobusem:

Z dworca Gdynia Główna przejściem podziemnym kierujemy się na ul. Morską w kierunku Gdynia - Chylonia, Wejherowo obok wyjścia znajduje się przystanek autobusowy i trolejbusowy. Z tego przystanku można dojechać do hotelu następującymi liniami:

Autobusy numer: 105, 109, 125, 141, 710, 750, 759, 770 (5 przystanków).

Trolejbusy numer: 20,22, 25, 26, 27, 28, 30,34 (5 przystanków).

Taxi Gdynia:

LUB znajdz najszybszy sposób dotarcia do Hotelu Antareshttps://jakdojade.pl/trojmiasto/trasa/?tn=Komandorska%2059&tc=54.529822:18.495898&tt=LOCATION_TYPE_ADDRESS

 

Oferty specjalne

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij