News

Realizujemy Bon Turystyczny

04-08-2020

Hotel Antares realizuje płatności za pomocą Polskiego Bonu Turystycznego 500+. Płatność obejmie wszystkie oferty dostępne w hotelu. Zachęcamy do zapoznania się z zasadami realizacji bonów.  

Realizujemy Bon Turystyczny

1. Dokonując rezerwacji w hotelu prosimy o przekazanie, że część rozliczenia zostanie opłacona za pomocą bonu

2. Dokonując płatności (przed pobytem lub w jego trakcie) recepcjonista będzie prosił o podanie 16-cyfrowego bonu oraz kwoty, którą chcą Państwo za pomocą bonu opłacić. Po wprowadzeniu przez recepcjonistę w aplikacji ZUS bonu otrzymacie Państwo SMSem kod PIN, który należy podać recepcjoniście. Warto pamiętać, że PIN otrzymacie Państwo na wskazany przez przy rejestracji w PUE ZUS numer telefoniczny - aby zapłacić bonem należy więc mieć dostęp do telefonu, wskazanego w PUE ZUS.

3.. Recepcjonista potwierdzi dokonanie transakcji lub poprosi o jej ponowienie w przypadku nieudanej próby.

4. Nie mamy możliwości sprawdzić stanu Państwa konta.Wyłącznie Państwo możecie sprawdzić jaka kwota pozostała do wykorzystania w ramach Państwa bonu. Można to sprawdzić logując się do własnego PUE ZUS.

Z bonu można będzie skorzystać  wyłącznie za pobyt, w którym uczestniczy dziecko, na które bon został wydany. Jeśli zdecydujecie się Państwo na wyjazd bez dziecka - nie będzie możliwości skorzystania z płatności za pomocą bonu.

Go back to news

Special offers

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close