Hotel

Zapraszamy do zrelaksowania się w hotelowej strefie wellness, gdzie znajdą Państwo basen i saunę. Do dyspozycji naszych gości oddajemy również salę fitness oraz sale bilardową.

 

BASEN I SAUNA

SIŁOWNIA

SALA BILARDOWA

Klucz do sali znajduję się w Recepcji Hotelu.

Czynna jest w godzinach 10:00-22:00

Ze względów sanitarnych i w trosce o bezpieczeństwo naszych gości strefa spa i siłownia zostają zamknięte do czasu wyjścia Gdyni z czerwonej sterfy. 

KOMUNIKAT

W sprawie jakości wody w basenie w Hotelu Antares.

 

Na podstawie &7 Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 9 listopada 2015 roku w sprawie wymagań jakim powinna odpowiadać woda na pływalniach, Zarząd Hotelu Antares (Przedsiębiorstwo Ekotronik Sp. z o.o.) informuje, że według badań wykonanych przez akredytowane laboratorium, a także codzienną kontrolę parametrów, woda w niecce basenowej spełnia wymagania mikrobiologiczne i fizykochemiczne określone w wyżej wymienionym rozporządzeniu oprócz parametru CHLOROFORM. Zostały niezwłocznie podjęte środki naprawcze (zwiększenie liczby płukań filtra oraz zastosowanie środka Supra Plus do uzdatniania wody basenowej). Po zakończeniu działań zostaną pobrane próbki do ponownego badania. Planowany termin doprowadzenia jakości wody na pływalni do odpowiednich wymagań: 28.02.2021r.

 

Z poważaniem,

HOTEL ANTARES

 

Oferty specjalne

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij