Aktualności

Realizujemy Bon Turystyczny

04-08-2020

Hotel Antares realizuje płatności za pomocą Polskiego Bonu Turystycznego 500+. Płatność obejmie wszystkie oferty dostępne w hotelu. Zachęcamy do zapoznania się z zasadami realizacji bonów.  

Realizujemy Bon Turystyczny

1. Dokonując rezerwacji w hotelu prosimy o przekazanie, że część rozliczenia zostanie opłacona za pomocą bonu

2. Dokonując płatności (przed pobytem lub w jego trakcie) recepcjonista będzie prosił o podanie 16-cyfrowego bonu oraz kwoty, którą chcą Państwo za pomocą bonu opłacić. Po wprowadzeniu przez recepcjonistę w aplikacji ZUS bonu otrzymacie Państwo SMSem kod PIN, który należy podać recepcjoniście. Warto pamiętać, że PIN otrzymacie Państwo na wskazany przez przy rejestracji w PUE ZUS numer telefoniczny - aby zapłacić bonem należy więc mieć dostęp do telefonu, wskazanego w PUE ZUS.

3.. Recepcjonista potwierdzi dokonanie transakcji lub poprosi o jej ponowienie w przypadku nieudanej próby.

4. Nie mamy możliwości sprawdzić stanu Państwa konta.Wyłącznie Państwo możecie sprawdzić jaka kwota pozostała do wykorzystania w ramach Państwa bonu. Można to sprawdzić logując się do własnego PUE ZUS.

Z bonu można będzie skorzystać  wyłącznie za pobyt, w którym uczestniczy dziecko, na które bon został wydany. Jeśli zdecydujecie się Państwo na wyjazd bez dziecka - nie będzie możliwości skorzystania z płatności za pomocą bonu.

Wróć do listy aktualności

Oferty specjalne

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij